Tıbbi Sekreter Pınar AKSOY YILDIR

Pınar AKSOY YILDIR

Pınar AKSOY YILDIR

Tıbbi Sekreter
0(533) 659 8669
2003 Pir Aziz Sağlık Meslek Lisesi, Tıbbi Sekreterlik
2013 Yüksekokul: Nişantaşı Üniversitesi SMYO, Sağlık Kurumları İşletmeciliği
2010 JCI Akreditasyon Eğitimi   (Medicana International)
2011 Müşteri İlişkileri, Konuşma ve İletişim Eğitimi (Rotary Yarının Liderlerini Arıyor)
2006 – 2007 JFK Hospital (Aile hastanesi). Hastanenin Tıbbi Kayıt (Arşiv) arşiv bölümünde Tıbbi Sekreterlik. Hasta dosyalarının tasniflenmesi, istatistiklerin yapılması, ilgili kurumlara bildirilmesi görevlerinde bulundum.
2007 – 2008 Bahçelievler Medical park Hastanesi (Yatan Hasta Danışmanı). Yatan Hasta Danışmanı olarak, hastaneye medikal tedavi ve operasyon için gelen hastaların ilgili katta karşılanması, yatış işlemlerinin yapılması, odalarına alınması, hastanede yatışından taburculuğuna kadar ki olan sürede en iyi hizmeti almasını ve memnun bir şeklide ayrılmasında aktif rol aldım.
2008 – 2012 Özel Medicana International Hastanesi (Beylikdüzü). Bu hastanede bir yıl Yatan Hasta Danışmanı olarak; hastaların katta karşılanması yatışından taburculuğuna kadar ki sürede bütün süreçleriyle bire bir ilgilenip memnun bir şekilde ayrılmaları için çalıştım.  Bölüm değişikliği ile Başhekim Asistanı olarak görevime devam ettim. Başhekim Asistanlığında; resmi gelen- giden evrak takiplerinin yapılması, hastalara verilen iş göremezlik, istirahat, ilaç kullanım vb. raporlarının sisteme kayıt edilmesinden sorumluydum. Hastalarımızın karşılaştığı problemlerde itina ve özen ile mağduriyetlerinin giderilmesinde etkili oldum.
2012 – 2014 Özel Nişantaşı Hastanesi (Resmi İşlemler/Arşiv Sorumlusu). Bu hastanede çalıştığım süre boyunca ruhsatlandırma, resmi işlemler görevlerinin sorumluluğunda aktif olarak bulundum. Bu kurum benim gelişmemde, yeni bilgiler edinmemde, kariyer hedefimi gerçekleştirmeye katkısı büyük olmuştur.
2014 –  Cavit Meclisi Kas-İskelet Ağrıları ve Spor Sakatlanmaları Kliniği

Tıbbi ve yönetici sekreter olarak görev yapmaktayım.